Co przemawia za tym, żeby postawić swój sklep internetowy na platformie prestashop?

Platforma prestashop umożliwia całkowity dostęp do kodu sklepu internetowego. Oznacza to, że daje możliwość swobodnego wprowadzania modyfikacji zarówno od strony wizualnej, jak też w budowie sklepu. Programista prestashop daje ramy dla strony Twojego sklepu online pozostawiając przy tym zupełną dowolność przy jego dostosowywaniu.

Nieskomplikowane zarządzanie platformą prestashop

Udoskonalane przez prawie 11 lat funkcjonowania platformy prestashop w świecie eCommerce narzędzia administracyjne są niezwykle intuicyjne w korzystaniu i nie będą sprawiać problemu nawet niewprawionemu zarządzającemu. A kiedy e-biznes będzie się rozwijać, także rozwiązania administracyjne będzie można modyfikować za sprawą otwartej licencji Open Source.

Wysoka funkcjonalność platformy prestashop

Już najprostsza wersja platformy prestashop zawiera wiele niezastąpionych funkcjonalności niedostępnych na porównywalnych rozwiązaniach eCommerce. Rozszerzona, przy pomocy wielu dostępnych modułów, platforma prestashop daje jeszcze szersze możliwości. W połączeniu z dobrze zoptymalizowanym hostingiem platforma prestashop daje bezpieczną i stabilną stronę sprzedażową.